מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון מעבר לתפריט צד

שמש, הביאו שמש!

יוצאים לשמש? כמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני


מה הסיפור עם השמש?

קרינת שמש, היא המקור העיקרי לאור וחום. שיזוף, הוא בעצם מנגנון הגנה מפני עודף קרינה. כאשר קרני שמש פוגעות בעורנו, אנו מייצרים כדורי מלנין שהם בעצם פיגמנט חום לו אנו קוראים שיזוף.

 שיזוף זה מגניב וכיף, אבל שיזוף יתר עלול לגרום לכוויות, אדמומיות כתמי שמש ועוד. לכן חשוב לשמור על עצמנו בעת החשיפה, באמצעות קרם הגנה לגוף וקרם הגנה ייחודי לעור הפנים ויש אפילו קרם הגנה לפני אנטי אייג'.


מה זה SPF ואיפה אנחנו מוצאים אותו?

Sun Protection Factor זה התרגום המלא. הSPF  (מקדם ההגנה)  מוגדר כמספר ונע בין 15-50 SPF. המשמעות היא, פי כמה זמן חולף עד שמופיעה אדמומיות בעור (או שיזוף) כתוצאה מחשיפה לקרינה. אם עורך נצרב אחרי 10 דק' בשמש לדוגמא, מקדם הגנה SPF15 יסייע לצריבה להתעכב ב-150 דק' (כלומר 10X15SPF= אחרי 150 דק' התכשיר כבר אינו אפקטיבי). לכן, כאשר אנו מדברים על עור הפנים, חשוב מאוד להשתמש במקדמי הגנה מיוחדים שה-SPF  שלהם 30 ומעלה, על מנת שתהיו מוגנים לאורך זמן.

יותר מזה, אנחנו מוכנים לבשר לכם שיש אפילו מקדמי הגנה, שגם מגנים מהשמש וגם מועשרים בחומרי אנטי אייג'. כלומר, גם מגנים וגם יעילים. לצפייה במוצר>>


אז איך נמרחים נכון?

כן, חשוב מאוד גם האופן בו מורחים את קרם ההגנה מהשמש! שימוש לא נכון בתכשירי ההגנה עלול לתת תחושת הגנה, בעוד שבפועל אנו חשופים לקרינה גבוהה! אז איך משתמשים נכון?

  1. בודקים תוקף – מוצרי ההגנה מהשמש הופכים ללא יעילים ברגע שפג תוקפם ואורך חיי המדף שלהם נע באזור ה-3 שנים.
  2.  חשוב למרוח את התכשיר בין 30-20 דק לפני חשיפה לשמש.
  3. קרם הגנה לא מחליף כובע ומשקפי שמש!
  4. מים (ים, בריכה ואפילו סתם שכשוכית) מגבירים את עוצמת הקרינה. לכן ליד מים יש להימרח בתדירות גבוהה יותר.
  5. עדיף תמיד להשתמש במקדמי הגנה עם SPF 30 ומעלה ואם יש מקדם הגנה לפנים אנטי אייג', זה אפילו עדיף

הגנה מהשמש, לא רק בים או בבריכה

כמו שאנחנו כבר יודעים (ואפילו הצטערנו על זה) השמש נעימה וכיפית אבל גם עלולה לגרום להזדקנות מוקדמת של עור הפנים ונמנית עם רשימת נזקי הסביבה העיקריים לצד זיהום אוויר ולחות. אנו נחשפים לשמש מהרגע שאנו יוצאים מביתנו למשרד, בדרך לארוחת צהריים וגם באיסוף הילדים מהמסגרות. אבל אל דאגה! גם ביום יום ניתן לשמור על עור הפנים ולהגן מפני הקרינה, כחלק משגרת הטיפוח היומית! קיימים קרמי יום המכילים SPF  וגם משמשים כמוצרי אנטי אייג', לצד ההזנה והטיפוח של הפנים ושומרים על עורך מפני קרינה בעת החשיפה לשמש ובמהלך כל היום!


גלי את מוצרי טיפוח הפנים עם SPF>>

סגור