מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

!BONJOUR

ברוכות הבאות לעולם הבוטניקה והיופי של איב רושה

איב רושה, אז בוטנאי צעיר עם תשוקה גדולה לטבע, מחליט לפתח מוצרי טיפוח בוטניים ומביא איתו בשורה לתחומי הטיפוח והקוסמטיקה בעולם!
מאז ועד היום, איב רושה, מותג הקוסמטיקה המוביל בצרפת, מחויב לטיפוח ויופי על בסיס רכיבים בוטניים בלבד.
אנחנו מטפחים מאות דונמים של שדות אורגניים וגנים בוטניים בחמש יבשות, מחזיקים למעלה מ - 4,000 חנויות בפריסה עולמית ובתפוצה של 90 ארצות.
התשוקה הרבה לטבע ולסביבה והמפגש בין עולם הבוטניקה, המדע ועולם הביוטי מאפשרים לנו להפיק את הכי טוב שיש לעור הפנים ולטיפוח הגוף והכל בשיק הצרפתי המוכר לכולנו, סה מאניפיק!


בוטניק סה מאניפיק!

כפורצי דרך בתחום הקוסמטיקה הבוטנית, פיתחנו מומחיות וטכנולוגיות וכיום אנו מצליחים להעתיק את מנגנון החיים של הצמחים אל נוסחאות ותמציות בוטניות הקיימות בכל מוצרי הטיפוח שלנו, תוך שמירה ודאגה יומיומית לסביבה.

איב רושה מטפחת מעבדות מחקר מתקדמות ומומחים בתחום הבוטניקה הפועלים יחד ומשלבים את חוכמת הטבע במחקר המדעי. התוצאה: למעלה מ - 50 פטנטים רשומים וכ - 100 מוצרים חדשים הנולדים מדי שנה!

בשדות שלנו, עם אדמה עשירה ובת קיימא, עושים כל מאמץ לכבד את הטבע, לשמר את החי והצומח המקומיים ואף לטפח זנים חדשים. תוך חמש שנים נרשמו למעלה מ-20 זנים חדשים של פרפרים, שפיריות ושפריריות ויותר מ-40 סוגים חדשים של צמחים. בנוסף, כל אתרי הייצור מתפקדים כמקלטים למגוון ביולוגי בשיתוף עם הליגה הצרפתית להגנה על ציפורים.

המוצרים שלנו אינם מנוסים על בעלי חיים מתוך כבוד ואהבה לסביבה ולטבע.

בריס רושה וז׳ק רושה, דור ההמשך שמנהל את המותג, שומרים עד היום על ערכיו של המקים והמייסד, איב רושה וגאים במורשת ובחוויית המותג, בחדשנות ומובילות בתחום!

סגור
Loading
Go back to %1