מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
הכירו את סדרת השיער המחודשת של איב רושה, לטיפוח, שיקום וטיפול משלים.

הסדרה מהווה פריצת דרך בתחום טיפוח השיער והדגש העיקרי בה הוא על הבראת עור הקרקפת שלנו, כל זאת עם פרוקטונים המופקים מצמח האגבה להאצת מיקרוסרקולציה.

אז מה אלו כל המילים המסובכות האלו? נסביר לכן ממש בכמה מילים!
בקצרה: בריאות השיער מתחילה מבריאות עור הקרקפת! איב רושה שינתה את הגישה בכל מה שקשור לטיפול בשיער. אצלנו, לפני שמטפלים בשיער עצמו , מטפלים לפני הכל בקרקפת!
ואגבה, הוא הצמח הכי או-לה-לה שיהפוך את הקרקפת שלנו לבריאה הרבה יותר ויבטיח את חיזוק זקיק השערה!

בתום 8 שנות מחקר ופיתוח, המדענים של איב רושה גילו את סגולות הפרוקטונים של צמח האגבה וגילו את יכולתם העוצמתית להכפיל את זרימת הדם בקרקפת. ולמה זה חשוב? כדי שזקיקי השיער יוכלו לקבל אספקת חמצן קבועה וסדירה ומיקרו אלמנטים חיוניים באופן מוגבר, תהליך המסייע ותורם לצמיחת שיער חזק ובריא.
המדענים של איב רושה יצרון נוסחה חדשנית לטיפוח השיער שמבוססת על הפרוקטונים של האגבה:
• מכפילה את זרימת הדם בעור הקרקפת
• מאיצה את אספקת החמצן ואבות המזון החיוניים לגדילת השיער
• מסלקת פחמן דו חמצני ופסולת כגון אבנית
• וכתוצאה מכך השיער צומח חזק ובריא.

Great hair day!
מצאי את המוצר המדוייק שמתאים בדיוק בשבילך ויענה על הצורך שלך!
בסדרת מוצרי השיער המגוונת של איב רושה, קיים רכיב פעיל נוסף בכל מוצר אשר נותן מענה לצורך הספציפי של כל אחד ואחת מכן.

איך זה עובד? הרעיון של קוסמטיקה בוטנית בשתי מילים:
קוסמטיקה בוטנית מבוססת על רכיבים פעילים המגיעים מהצומח ולא על בסיס רכיבים כימיים. לכל צמח שנבחר בקוסמטיקה הבוטנית יש תועלות ואיכויות, המדע הבוטני יודע לקחת את אותה תכונה מהצמח ולהחדיר אותה למוצרי הטיפוח.
בני האדם והצמחים חולקים DNA משותף של 26%, לכן הגוף שלנו מזהה טוב יותר את אותם רכיבים ממקור צמחי. זוהי הסיבה שיכולת ההטמעה של הקוסמטיקה הבוטנית יעילה במיוחד על העור שלנו ועל שיערנו, בעוד שהוא עלול לדחות רכיבים כימיים. הקוסמטיקה הבוטנית בעצם מתבססת על העברת הכוחות והתועלות של החומרים הפעילים שבצמח אל עורנו.

איך אפשר לעזור סילוופלה?
באיב רושה, המומחים לקוסמטיקה בוטנית ידעו בדיוק לענות ולפתור כל בעיה שקשורה בשיער שלך.

השמפו המטהר שלנו לשיער שמן מבוסס על עלי סרפד אורגניים, וישאיר את שיערך בריא, קליל ומלא ברק. אינו מכיל סיליקון.
בסדרה גם מסיכה מטהרת - מסכה לניקוי עמוק, סופחת עודף שומן ומטהרת את עור הקרקפת בדומה למסכות הניקוי שלנו לעור הפנים. בזכות טיפול המסכה, שיערך ישאר נקי ורענן לאורך זמן.
עוד מוצר שיתאים לשיער שמן הוא שטיפת מורינגה: חומץ המבוסס על צמח המרפא מורינגה , מנטרל את השפעת זיהום האוויר ונזקי הסביבה בזכות רכיב נוגד החמצון ומסייע בסילוק שאריות פסולת ואבנית מהשיער. מנטרל את השפעת המים הקשים, מאזן את רמת הph ומשיב לשיער ברק וחיוניות.
למוצרי הסדרה>>

הסדרה לשיער מתולתל מבוססת על תמצית פשתן, לתלתלים מוגדרים ומלאי חיים. פורמולה נטולת סולפטים. בסדרה קיימים שמפו, מרכך וקרם למראה תלתלים מושלמים גם במזג אוויר לח במיוחד. מעניק לשיער לחות וגמישות, אינו מכביד ושומר על התלתלים בעלי מראה טבעי וקופצני. נטול סיליקון.
בסדרה קיימים גם קרם שמפו למראה שיער חלק, נטול סולפטים, מועשר בחלבון המופק מאורז אשר מחליק את סיבי השיער ומפחית נפח לא רצוי מבלי להכביד עליו.
למוצרי הסדרה>>

הסדרה מכילה בנוסף לאגבה את שמן החוחובה המכונה ”זהב המדבר”, מנקה בעדינות את השיער ולא מפרה איזון בשיער, מקנה לו הגנה, זוהר וגמישות. השיער הופך לעמיד יותר למלחמה נגד נזקים עתידיים
עוד בסדרה, מוצרים המבוססים על שמן אבוקדו, העשיר בחומצות שומן חיוניות, המנקה בעדינות ומעניק לשיער רכיבי הזנה חיוניים .כמובן ללא סיליקון המאפשר הזנה אידיאלית.
קיימים גם מוצרים משלימים כמו טיפול 3 השמנים, תערובת עדינה של 3 שמני פרחים הקשורים לכוחו של החוחובה המשקמת. המוצר פועל לחידוש סיבי השיער. השיער הופך להיות עמיד יותר ויפה יותר.
למוצרי הסדרה>>

הסדרה מכילה את תמצית התורמוס הלבן שמזין ומחזק את בית השיערה ומעגן את זקיק השיערה לעור הקרקפת. שיער יפה מתחיל בקרקפת בריאה, ולכן שילבנו את הפרוקטנים המופקים מצמח האגבה אשר מאיצים את זרימת הדם בקרקפת ומייעלים את אספקת החמצן ומסלקים את האבנית והפסולת המצטברים בשיער. התוצאה, השיער חזק ויפה, וללא זיהומים. 98% רכיבים ממקור טבעי , צמח האגבה המופק ממקורות אורגניים , נוסחה נטולת סיליקון ומתכלה בקלות, הבקבוק מיוצר מפלסטיק ממוחזר וידידותי לסביבה.
בסדרה גם קיימים מרכך ואמפולות לחיזוק השיער.
למוצרי הסדרה>>
באיב רושה מגוון מוצרי טיפוח שיער ללא סולפטים!
כל מוצרי הסדרה לשיער צבוע הינם ללא סולפטים והיא מבוססת על תמצית האסאי נוגדת החמצון וכך מגנה על הפיגמנט, משקמת את השיער, מגנה על צבעו מפני דהיה מהירה, מעצימה את הברק שלו ומעניקה לו נופך של רכות אינסופית.
תוכלו למצוא בה שמפו ללא סולפטים, מרכך במרקם תחליבי נטול סיליקון ומסיכה לשיער.
עוד ללא סולפטים- שמפו לשיער מרדני עם תמצית פשתן, שטיפת חומץ פטל לשיער מלא ברק, שמפו משקם עם חוחובה, ועוד ועוד מוצרים שמיועדים לכל מי שרוצה לשמור על השיער נקי מסולפטים!
למוצרי הסדרה>>

הסדרה להענקת ברק מכילה קלנדולה בעלת תכונות החלקה, שוטפת ומבריקה את סיב השערה , השיער מקבל ברק טבעי אינטנסיבי ומתמשך. בסדרה קיים גם מרכך.
הסדרה להענקת נפח מכילה פפטידים המופקים מקינואה, היוצרים אפקט שיער צפוף וכך ויזואלית נוצר מראה שיער מלא וחיוני. גם בסדרה זו קיים מרכך המשלים את הטיפול.
מוצר חובה נוסף הוא הסרום הטיפולי של איב רושה, בעל תכונות הזנה ולחות. מגן על שיערך מפני פיצול ושבירה ומשאיר אותו רך ונעים. כמובן שאינו מכיל סיליקון
למוצרי הסדרה>>

שיער בריא מתחיל בקרקפת בריאה! המוצרים לשיער של איב רושה יחזירו לשיערך את המראה הבריא ואת חוזקו הטבעי עם מרכיבים המגיעים מן הטבע. סדרות המוצרים מועשרות בצמח האגבה המכפיל את זרימת הדם בקרקפת וגורם לצמיחת שיער בריא וחזק יותר. עם מעל ל 87% רכיבים מהטבע, ללא פראבנים, סיליקון או חומרי צבע!
למוצרי הסדרה>>

סופריס! עוד הפתעות!

מכירות את חומץ הפטל שלנו? שטיפת חומץ הפטל המפורסמת של איב רושה הינה מוצר הדגל שלנו ונודעת ברחבי העולם! השטיפה מסירה את שאריות האבנית המצטברות על סיבי השיערה ממים וכך מחזירה לשיער את החיוניות והברק הטבעיים שלו. מאזנת את רמת החומציות בשיער ומבריאה אותו. נסי ותתמכרי!

ויש גם שמפו אקולוגי ואפילו שמפו מוצק!
הפטנט הייחודי והחדשני של איב רושה. שמפו אקולוגי מרוכז זו מילה חדשה בעולם הקוסמטיקה. כמות המוצר מספיקה ל30- חפיפות בדומה לשמפו רגיל המכיל 300 מ’’ל. השמפו מועשר בתמצית לימון ומקנה ברק, תחושת רעננות וניחוח נפלא לשיער. הרכיב המקציף בו הינו ממקור צמחי. הבקבוק מיוצר מפלסטיק ממוחזר, הנוסחה מתכלה בקלות. וחשוב מאוד: כשמשתמשים בו אנו צורכים פחות פלסטיק ב-45% - תרומה מוחשית לאיכות הסביבה.

שמפו מוצק - פחות פלסטיק, יותר יופי! שמפו מוצק אחד = 2 בקבוקי שמפו בגודל 300 מ”ל. יוצר קצף נדיב ומריח נפלא. עם יותר מ-99% רכיבים מתכלים, נטול סולפטים וללא כל פלסטיק. מוצר המכונה הגיבור הירוק ידידותי יותר עבור כדור הארץ ולשיערך! מומלץ להוסיף לקנייה גם קופסא לשמפו מוצק!

אז איך זה יכול להיות שהמחירים כל כך אטרקטיביים?
לאיב רושה גנים בוטניים בצרפת בהם גדלים למעלה מ-1100 זני צמחים, והם מגדלים בעצמם את כל הרכיבים הבוטניים למוצרים שלהם - החל משלב הזריעה של הצמח ועד לשלב ייצור המוצר. דבר המאפשר לשמור על טווח מחירים אטרקטיבי ביותר ללא פערי תיווך. הם משקיעים במוצר ולא באריזה או בשיווק או בדוגמניות יקרות ???? המוצר והאיכות בקדמת הבמה!

שמירה על הטבע - איב רושה הייתה שם הרבה לפני כולם :-)
איב רושה פועלת רבות לשמירה על כדור הארץ ומאמינה בלהחזיר לטבע מה שאנו מקבלים ממנו.
כל האריזות של איב רושה אקולוגיות -עשויות מזכוכית או מפלסטיק ממוחזר באריזות מינימליסטיות וכמובן ניתנות למיחזור, ללא דפי נייר עודפים באריזה (הכל מודפס על האריזה), בקרוב גם כלל ללא שימוש בצלופן!

לאיב רושה סדרת מוצרים בשם I LOVE MY PLANET ומי שרוכש מוצר מהסדרה - איב רושה נוטעת בשמו עץ ברחבי העולם. כל 3 שניות נשתל בעולם עץ ו מעל ל- 100- מיליון עצים כבר נשתלו ברחבי העולם מ-2007, היעד הבא של החברה: למעלה מ-200 מיליון עצים עד שנת 2025 .

שיער נהדר סה מניפיק!

סדרת השיער המחודשת של איב רושה - תמונה מספר 1
סדרת השיער המחודשת של איב רושה - תמונה מספר 2
סדרת השיער המחודשת של איב רושה - תמונה מספר 3
סדרת השיער המחודשת של איב רושה - תמונה מספר 4
סגור
Loading
Go back to %1