מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

קולגן צמחי - סוד האנטי אייג'ינג של איב רושה

קולגן צמחי: סוד האנטי אייג'ינג של איב רושה !

אנו מתבגרים, זה הטבע. אנחנו לא יכולים להחזיר את הזמן אחורה, אבל אנחנו בהחלט יכולים להשתמש בטבע ולקבל ממנו את הפתרון.

הכירו את הקולגן הצמחי!

הוא מגיע אלינו דווקא מאחד הצמחים הפשוטים והכפריים ביותר: האג'וגה. תודו שלא שמעתם עליו עד היום.

אז תגידו שלום לאחד הצמחים החזקים בטבע, בעל כוחות מדהימים שעוזרים לו להתרחב, להתפשט ולהתנגד לכל מצב .

הבוטנאים של איב רושה זיהו בגבועלי האגו'גה מולקולה של קולגן צמחי הדומה במבנה שלה לקולגן שיש בעור הפנים שלנו. זו גם הסיבה שהוא נבחר לצמח שממנו הופקה סדרת הליפטינג החדשה שלנו למתיחת עור הפנים.קולגן צמחי: סוד האנטי אייג'ינג

עם הגיל, אליפסת הפנים נוטה להשתנות. אצל נשים צעירות, החלק התחתון של הפנים מתחקה אחר קו הרמוני אחד, בצורת V או בצורת משולש, הפונה כלפי מטה. לאורך השנים, הגיאומטריה של הפנים מאבדת מחדותה. מחסור בהורמונים גורם לאובדן גמישות, ניוון שרירי הפנים והתכווצות שריר הפלטיסמה.

תופעות אלו של רפיון עור הפנים, באה לידי ביטוי בהיווצרות לחיים נפולות, וכך גם "נשברת" ההרמוניה של אליפסת הפנים. השינויים האלה בנפח הם סימני ההזדקנות הקלאסיים, המלווים בדרך כלל במראה של סנטר כפול.

מומחים ממחלקת החדשנות והפיתוח של איב רושה מצאו משאב המסוגל להתנגד לתהליך זה, מה שמאפשר לנשים לשמור על עור הפנים שלהם מתוח ומלא חיות.


איב רושה מציגה חמישה מוצרים עם התמצית של הקולגן הצמחי המופק מצמח האג'וגה, ואנו מציגים אותם כאן בפניכם:

תחליב יום לאפקט מתיחה ולמראה זוהר

מכיל קולגן ממקור צמחי המופק מצמח אג’וגה. הפורמולה מאיצה ייצור אלסטין, יוצרת אפקט מתיחה, מחדדת את קווי המתאר של עור הפנים ומהדקת את קו הלסת. תחליב במרקם קל הנספג במהירות, מכיל חלקיקים זוהרים המקנים לעור מראה מואר וקורן. מיועד לשימוש על עור הפנים והצוואר מתאים לכל סוגי העור.

קרם יום לאפקט מתיחה וטיפול ברפיון העור

מכיל קולגן ממקור צמחי המופק מצמח אג’וגה. הפורמולה מאיצה סינטזת אלסטין, יוצרת אפקט מתיחה, מחדדת את קווי המתאר של עור הפנים ומהדקת את קו הלסת. מרקם קל על בסיס מים. מיועד לשימוש על עור הפנים והצוואר מתאים לכל סוגי העור

סרום הרמה אינטנסיבי ואולטרה-מרוכז לאפקט מתיחה ולטיפול ברפיון העור

סרום אינטנסיבי לפנים וצוואר. מכיל ריכוז גבוה של קולגן ממקור בוטני המופק מצמח אג’וגה, לטיפול בריפיון העור והאצת ייצור אלסטין. מהדק קו הלסת ומחדד את קווי המתאר, מחזק את העור, משיב לו מוצקות ויוצר אפקט מתיחה מיידית.

קרם עיניים לאפקט מתיחה ולהפחתת נפיחויות

קרם ג’ל לאזור העיניים לטיפול אינטנסיבי ברפיון העור ונפחויות. מכיל קולגן ממקור צמחי המופק מצמח אג’וגה. הפורמולה מאיצה ייצור קולגן ואלסטין, יוצרת אפקט מתיחה ומפחיתה שקיות מתחת לעיניים. מרקמו קל, נספג בקלות. מתאים לכל סוגי העור.

קרם לילה לחיזוק, הידוק ומתיחת עור הפנים

קרם לילה לטיפול אינטנסיבי ברפיון העור. מכיל קולגן ממקור צמחי המופק מצמח אג’וגה. הפורמולה מאיצה ייצור קולגן ואלסטין, יוצרת אפקט מתיחה, מחדדת את קווי המתאר של עור הפנים ומהדקת את קו הלסת. מרקמו עשיר אך נספג בקלות. מיועד לשימוש על עור הפנים והצוואר. מתאים לכל סוגי העור.


גישה מדעית בת קיימא

במשך 60 שנה, חוקרת חברת איב רושה את עולם הצומח.

כפורצי דרך בתחום הקוסמטיקה הבוטנית, פיתחנו מומחיות וטכנולוגיות פורצות דרך וכיום אנו מצליחים להעתיק את מנגנון החיים של הצמחים אל נוסחאות ותמציות בוטניות הקיימות בכל מוצרי הטיפוח שלנו, תוך שמירה ודאגה יומיומית לסביבה.
איב רושה מטפחת מעבדות מחקר מתקדמות ומומחים בתחום הבוטניקה הפועלים יחד ומשלבים את חוכמת הטבע במחקר המדעי. התוצאה: למעלה מ - 50 פטנטים רשומים וכ - 100 מוצרים חדשים הנולדים מדי שנה!הכירי את סדרת הליפטינג של איב רושה עם הקולגן הצמחי.

Yves Rocher Nature Collagen - תמונה מספר 1
Yves Rocher Nature Collagen - תמונה מספר 2
Yves Rocher Nature Collagen - תמונה מספר 3
סגור
Loading
Go back to %1