מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון מעבר לתפריט צד

איב רושה מביאה לך 5 פתרונות לבעיות עור ואקנה

5 פתרונות לבעיות עור ואקנה

למרות שאקנה נפוץ יותר בקרב בני נוער, גם בגיל 30 עלול לצוץ פתאום אקנה. תופעת האקנה יכולה להיות תורשתית, אך לא רק! קיימות סיבות רבות להופעת האקנה, כמו: הורמונים (בגרות מינית, וסת וכו'), חיידקים בנקבוביות העור, תזונה, מזג אוויר מתח נפשי ועוד.

אז מה זה אקנה בכלל?

מבחינה ביולוגית אקנה זה הפרשת שומנים מואצת מבלוטות החלב בשילוב מזהמים שונים (כמו תאי עור מתים) מביאה לסתימתם של זקיקי השערות. סתימת הנקבובית מספקת מצע נוח להתרבותו של חיידק האקנה. קיימות רמות שונות של אקנה: נגעי אקנה דלקתיים ולא דלקתיים, כך למשל, פצעון בודד ולא דלקתי של אקנה נקרא קומדון (שחור=קומדון), פצעון עם הפרשה מוגלתית נקרא פוסטולה ופצעון עם ראש אדום נקרא פאפולה. אז אחרי שלמדנו מושגים בסיסיים, הגיע הזמן להבין איך לטפל בבעיה.

קבלו 5 מוצרי אקנה מבית איב רושה הנותנים 5 פתרונות לבעיות עור ואקנה:

ג'ל גרגירים של איב רושה לניקוי עמוק

ג'ל גרגירים מבוסס על אלוורה וחומצה סליצילית, לטיפול בעור שומני ובעיות אקנה המיועד לניקוי הנקבוביות הפחתת פגמים ואדמומיות. פורמולה ייחודית ללא סבון המשאירה את הפנים לחות ונעימות. העור הופך לבריא ונקי! ללא פראבנים.

למוצר>>

מסכה של איב רושה לניקוי עמוק

מסכה המיועדת לניקוי עמוק של העור ולבעיות אקנה פעמיים בשבוע (במשך 3 דקות) בנוסחה ייחודית המיועדת לריפוי העור והחלקתו. ללא פראבנים

למוצר>>

תחליב של איב רושה לטיפול בנקודות שחורות

תחליב לטיפול באדמומיות ונקודות שחורות ומשאיר את העור חדש, בריא ואחיד במשך 8 שעות. מבוסס על תמציות אלוורה אורגנית וחומצה סליצילית בעלי תכונות לריפוי במיוחד לבעלי עור שומני ואקנה. ללא פראבנים

למוצר>>

ג'ל נגד פצעונים של איב רושה לטיפול נקודתי

ג׳ל לטיפול נקודתי להרגעת העור וטיפול בפצעונים. מתאים לכל הגילאים ומיועד לעור עם בעיות אקנה. נוסחה ייחודית ללא שומנים וללא ייבוש העור. מכסה פצעונים, אדמומיות ונקודות שחורות ומשאיר את העור חדש, בריא ואחיד במשך 6 שעות. ללא פראבנים.

למוצר>>

מי פנים של איב רושה לניקוי עמוק וריפוי העור

מי פנים לניקוי גם הוא בנוסחה ללא שומנים שאינה מייבשת את העור. התכשיר מנקה את הנקבוביות, מפחית אדמומיות ומשאיר את העור נקי, חלק, בריא ואחיד. מבוסס על תמציות אלוורה אורגנית וחומצה סליצילית לריפוי וחידוש העור. ללא פראבנים.

למוצר>>

5 מוצרים לפתרון בעיות אקנה ועור שומני מדהימים מסדרת pure system  של איב רושה ויותירו את עורכם נקי וחלק!

אז למה אתם מחכים?

 

 

 

5 פתרונות לבעיות עור ואקנה - תמונה מספר 1
סגור